• Jezus z Aniołem Stróżem

Jest to idealny plakat do pokoju dziecięcego, pokazuje dzieciom chwilę z dzieciństwa Pana Jezusa i w ten sposób przybliża je do Niego. Jest to też dobra alternatywa dla tradycyjnego obrazka dzieci z Aniołem Stróżem. Plakat przedstawia małego Pana Jezusa z Aniołem Stróżem, czyli zgodnie z tradycją Michałem Archaniołem. Plakat ma format A4.

54.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 0
Bez potrzeby dostawy 0
Paczkomat Inpost 16
Dostawa kurierem 20
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Każdy człowiek ma Anioła Stróża, a więc musiał go mieć także Pan Jezus. Aniołowie byli cią gle obecni w czasie życia Jezusa na ziemi, zwiastowali, ostrzegali, usługiwali Mu i umacniali Go. Obwieszczali też Jego zmartwychwstanie. Zgodnie z tradycją Kościoła, Aniołem Stróżem Jezusa był Michał Archanioł. 

Jest to idealny plakat do pokoju dziecięcego, pokazuje dzieciom chwilę z dzieciństwa Pana Jezusa i w ten sposób przybliża je do Niego. Jest to też dobra alternatywa dla tradycyjnego obrazka dzieci z Aniołem Stróżem. 

Urzekają ce dla mnie jest to jak wielki i potężny Michał Archanioł służył małemu i bezbronnemu dziecią tku Jezus. I robił to tutaj, na ziemi w obecności upadłych aniołów, zapewne drwią cych sobie z niego. Jest to dla mnie znak wielkiej pokory Michała Archanioła.  

Plakat przedstawia małego Pana Jezusa z Aniołem Stróżem, czyli zgodnie z tradycją Michałem Archaniołem. Plakat ma format A4.