• Projekt logo

Logo dla Twojej marki Logo które utworze będzie namalowane rastrowo, najczęściej w wielkości którą można wydrukować maksymalnie na arkuszu A4 (najczęściej jest to kwadrat 21 x 21 cm). Nie tworzę logo wektorowych. Logo przygotowuję w programie Procreate i współpracuję z daną marką podczas całej pracy. Przesyłam szkice, schemat kolorystyczny, wstępne koncepcje i ostateczny projekt.

460.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 0
Bez potrzeby dostawy 0
Paczkomat Inpost 16
Dostawa kurierem 20
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Logo dla Twojej marki 

Logo które utworze będzie namalowane rastrowo, najczęściej w wielkości którą można wydrukować maksymalnie na arkuszu A4 (najczęściej jest to kwadrat 21 x 21 cm). Nie tworzę logo wektorowych. 

Logo przygotowuję w programie Procreate i współpracuję z daną marką podczas całej pracy. Przesyłam szkice, schemat kolorystyczny, wstępne koncepcje i ostateczny projekt. 

Projekty logo które chce tworzyć są ilustracjami. Proszę o zapoznanie się z moim stylem i przemyślane zakupy ;) Oczywiście mogę przygotować minimalistyczne, geometryczne logo (i miałam już kilka takich zleceń) ale nie jest to coś w czym się specjalizuję. 

Po zakończeniu pracy wysyłam komplet plików cyfrowych na wskazane konto mailowe. Przy zamówieniu nie trzeba płacić za wysyłkę. Logo przygotowuję mniej więcej w 3 tygodnie.