• Katolickie ilustracje na zamówienie do Twojego domu

baner-kopia.JPG


Umilustracje
to małe miejsce gdzie powstają urocze i tajemnicze ilustracje.

Jestem Ula i wszystkie ilustracje maluję sama, farbami akwarelowymi oraz cyfrowo na tablecie graficznym.

Nazwa tego miejsca to po prostu moje inicjały i słowo “Ilustracje”. Jednak pasuje ona także do mojej misji - umilania codzienności pięknym wnętrzem.

Każdym elementem tej działalności zajmuję się sama - od tworzenia ilustracji, przez obsługę sklepu internetowego aż po pakowanie i nadawanie paczek do wysyłki. 


nowy-Jezus.jpg
O co mi chodzi?
W pracy potrzebuję wierzyć w to co robię, widzieć głębszy sens każdej czynności. Chcę żeby moja praca reprezentowała moje wartości. Chcę tworzyć coś pięknego i dobrego. Chcę dzielić się Prawdą, która mnie uratowała. Wierzę, że wszyscy jesteśmy dziećmi Boga, każdego nas stworzył jako oryginał, i tak każdy poznaje Go na swój sposób, w swoim czasie. Mamy swoje upodobania i marzenia - bo własnie tak nas stworzył. Staram się też nigdy nie oceniać (nawet jeśli znam ;)) bo każdy ma swoją drogę. I każda droga prowadząca do Prawdy jest piękna.
Cieszę się, że obecnie mamy tak duży wybór stylowych dewocjonaliów i jestem wdzięczna, że mam swój mały udział w ich powstawaniu. Niech każdy wybierze to co mu odpowiada a nasze domy będą świadectwem i wsparciem dla nas w codzienności. 

Moja twórcza historia

Maluje od dzieciństwa. Jednak to, że mogę zostać artystą odkryłam stosunkowo późno - po studiach, pracując już na etacie. Zrozumiałam, że praca na etat to nie jest coś dla mnie. Jako mała dziewczynka uwielbiałam filmy Disneya i marzyłam żeby kiedyś tworzyć ilustracje jak z tych animacji. 
Kilkanascie lat potem po wielu szkicach, zajęciach dodatkowych i kursach rysunków z radością stworzyłam obrazy dla Kasi z Ubogacona. Moje ilustracje zdobiły wiele produktów: kalendarze, plakaty, notatniki. Od tego momentu ilustrowanie przestało być tylko hobby. Umilustracje powstały z pragnienia tworzenia w czasie mojego drugiego urlopu macierzyńskiego czyli w 2019 roku. Teraz tworzę także książeczki dla dzieci, m.in. Biblię. I czuję, że tworzyć będę już zawsze…

baner-kopia(1).jpg


Co tu możesz znaleźć?

Przede wszystkim maluję świętych patronów - wierzę w to, że jest to dla nas ważne i skuteczne wsparcie z Nieba. Święci modlą się z nami i za nas. Często jednak ciężko ich polubić czy zrozumieć. Mam nadzieję zmienić to moimi ilustracjami. 

Są tu też inne nowoczesne religijne obrazy, z cytatami z Pisma Świętego. Idealne na prezent z okazji sakramentu Chrztu, Ślubu lub Pierwszej Komunii Świętej. 
Najczęściej wybierane przez moich klientów są ilustracje na zamówienie ale znajdziesz tutaj także gotowe ilustracje na plakatach drukowanych w wysokiej jakości.  

Zapraszam Cię do sprawdzenia różnych miejsc na tej stronie. Jeśli szukasz produktu na zamówienie - nie wahaj się napisać do mnie na adres umilustracje@gmail.com