• Święty Michał

Szymon Kopia ilustracji akwarelowej wybranego Świętego,  wydrukowana na wysokiej jakości papierze w formacie A5.

45.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 10 dni
Cena przesyłki 0
Bez potrzeby dostawy 0
Paczkomat Inpost 16
Dostawa kurierem 20
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Święty Michał Archanioł

Święty Michał Archanioł jest jednym z najważniejszych świętych w tradycji katolickiej. Jego obrazek to idealny prezent dla osób pragnących mieć przy sobie symbol ochrony i siły ducha. Święty Michał jest uważany za patrona żołnierzy, policjantów oraz wszystkich tych, którzy potrzebują wsparcia w walce ze złem. Ten pięknie wykonany obrazek Świętego Michała Archanioła to idealny prezent dla bliskiej osoby, która potrzebuje wsparcia duchowego. Może on być również doskonałym dodatkiem do domowej kapliczki lub ołtarzyka. Niezależnie od okazji, ten symboliczny prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby i przypomni jej o opiece i mocy Świętego Michała.

 

święci są wśród nas i są blisko

Jeśli wierzysz w obecność Twojego Świętego patrona i chcesz go lepiej poznać, ilustracja z wizerunkiem Świętego to świetny początek. Nie są to tradycyjne Święte obrazy. Te ilustracje ukazują pogodnych, przyjaznych Świętych którzy zawsze przyjdą nam z pomocą . Nie mają karcącego wzroku czy cierpiętniczych min. Ci Święci chcą żyć, chcą żyć dla Nieba, to ludzie z krwi i kości, którzy byli na ziemi i przeżywali te same chwile co my. Nasi patronowie chcą tworzyć z nami relacje i wspierać w codziennych trudach, a te ilustracje mogą nam o tym przypominać.

Ta ilustracja jest to kopia ilustracji akwarelowej wydrukowana na wysokiej jakości papierze w formacie A5. Jeśli chcieliby Państwo kupić innego Świętego lub oryginalną akwarele to zapraszam do zamówień indywidualnych.

  • Ilustracja w formacie A5 z podpisem Świętego na górze strony.
  • papier: matowy, o gramaturze 270g, bezkwasowy, grubość 0.46 mm, z akwarelową teksturą
  • wydruk: 12 pigmentowy, spełniają cy standardy papierów archiwalnych.